Kogemust aastat 1996

Katusetööd usalda

spetsialistide hoolde!

Meie firma on kiirelt arenev ettevõte, mille põhiline tegevusala on katuste ehitus ning renoveerimine. Pakume katusetööde täislahendusi aluskonstruktsiooni ehitamisest katusekatte ja lisadetailide paigaldamiseni.

Teostame erineva raskus- ja keerukusastmega töid nobedalt ja vilunult. Ehitame nii viilkatuseid kui ka lamekatuseid, pakume katuse hooldust ja omame põhjalikke teadmisi katuseehituse valdkonna eripäradest ja nippidest. Lisaks tegeleme katuse remondi ja renoveerimisega

Aastat kogemust

Küsi meie käest konsultatsiooni juba täna. See on tasuta!

Katuse kvaliteet koosneb kolmest tegurist: materjal, lahendused, teostus. Et tagada katuse parim võimalik kvaliteet, on tarvis, et nii materjal, lahendused kui ka teostus oleksid nii head kui võimalik. Selleks soovitame usaldada katusetööd ekspertide – meie – hoolde. Garanteerime enda kasutatavad materjali kvaliteedi usaldusväärsuse, leiame parimad lahendused ning teostame katusetööd esmaklassilise kvaliteediga. Kõigile meie tehtud töödele kehtib garantii.

Meie personal koosneb kogenud ja kvalifitseeritud spetsialistidest, kes teevad oma tööd hoolikalt, täpselt ja kiirelt. Meie spetsialistid leiavad optimaalseimad lahendused, mis vastavad just Sinu soovidele ja vajadustele. Samuti kasutame oma töös ainult kõige paremaid materjale ja tööriistu ning kaasaegset tehnoloogiat. Meie ettevõtet iseloomustavad märksõnad on suurepärane töö kvaliteet, kliendikesksus, usaldusväärsus. Sinu kui kliendi rahulolu on meile kõige olulisem!

Kui soovid tellida katuse hindamist ehk katuse ekspertiisi, on võimalik valida kahe erinevat tüüpi ekspertiisi vahel: katuse hetkeseisukorra hindamine ning põhjalik ekspertiis, kus tehakse kindlaks katuselõikude toimimine. Vastavalt hindamise tulemusele saab tellija spetsiifilised soovitused katuse renoveerimiseks või probleemide kõrvaldamiseks.

Katuse korrektne hooldamine on katuse pikaealisuse tagamiseks äärmiselt oluline. Regulaarne puhastamine ja hooldamine, mida soovitatakse teha vähemalt kaks korda aastas, pikendab katuse eluiga ning aitab probleeme ennetada. Katuse hooldust ja puhastust võib läbi viia ka ise, ent sellegipoolest soovitatakse katuseomanikel pigem usaldada asjatundjaid, kes vajalikud tööd õigesti läbi viivad ja ka tekkima hakata võivaid probleeme silmata oskavad.

Sinu kodu on ainult nii hea ja vastupidav, kui hea ja vastupidav on Sinu katus. Korralikku katusesse ja katuse hooldamisse on tark investeerida. Võta meiega kindlasti ühendust ja küsi hinnapakkumist või konsultatsiooni. Vastame kõigile Su küsimustele!

Võta meiega ühendust ja küsi pakkumist.

6 + 15 =